KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16914455
nr 1691 4455
Blandteknik
Sten Dunér (f. 1931), Sverige. Signerad, daterad -68. Blandteknik, bildmått: 45x36 cm, yttermått inklusive ram: 64x53
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 31 mars 2025
kl 20:37:09
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr